DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne i analityczne: Aktualności
A A A Drukuj Poleć
Diagnostyka » Dla pacjenta » Aktualności

GENOdiagDIETA

Twój własny przepis na dietę

Obchody Światowego dnia nerek w Krakowie

10 marca Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych wspólnie z Hutniczą Fundacją Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej organizuje kolejną akcję w ramach Światowego Dnia Nerek.

DIAGNOSTYKA na Konferencji organizowana przez kobiety i z myślą o kobietach!

Z myślą o kobietach w sobotę 27.02.2016r. w MDK w Radomsku przy ul. Brzeźnickiej 5, odbędzie się konferencja „Z nami po radość, zdrowie i urodę”. Tematem wydarzenia jest kobieta oraz jej codzienne problemy, o których często się nie mówi, ale także związane z życiem kobiety, dbanie o zdrowie, urodę, samopoczucie. I edycja odbędzie się po hasłem: „Odkrywamy siebie”

Diagnostyka ZDROWIA - Nowy magazyn dla Pacjentów

W marcu 2015 oddaliśmy w Państwa ręce nowy magazyn dla Pacjentów – “Diagnostyka ZDROWIA”, który w wersji drukowanej trafił do Punktów Pobrań DIAGNOSTYKI na terenie całego kraju.

DIAGNOSTYKA przebadała dzieci z rodzin zastępczych

W sobotę 11 kwietnia 2015 r. w siedzibie DIAGNOSTYKI w Krakowie odbyła się akcja charytatywna, w ramach której przebadanych zostało 25 dzieci z czterech rodzin adopcyjnych i zastępczych.

V MAŁOPOLSKI DZIEŃ NEREK

Już 12 marca OSOD wspólnie z Hutniczą Fundacją Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje obchody V Małopolskiego Dnia Nerek, który przebiegać będzie pod hasłem DBAJ O NERKI. W tym roku za cel obchodów przyjęto promowanie wczesnej diagnostyki przewlekłej choroby nerek. Wczesna diagnoza – to szansa na odsunięcie rozwoju choroby o kilka lub antibiotics more info nawet kilkanaście lat, bądź szybkie wprowadzenie stosownego leczenia.

Konsultacje diagnostyczne

Zapraszamy do korzystania z usług konsultacji diagnostycznych

 

Jeżeli:

 

chcesz dowiedzieć się więcej o otrzymanym wyniku badań,

chcesz zasięgnąć porady, jakie dodatkowe badania wykonać w związku z otrzymanym wynikiem lub skonsultować wyniki z lekarzami specjalizacji chorób wewnętrznych lub endokrynologii

Nowa siedziba Centrali i Laboratorium Regionu Centralno-Zachodniego w Poznaniu

Uprzejmie informujemy że, centrala wraz z biurami administracji oraz laboratorium Regionu Centralno – Zachodniego zmieniła swoją siedzibę.

Dni Alergii i Nietolerancji pokarmowej

22-23 listopada; Warszawa - Stadion Narodowy

Jestem kobietą i dbam o partnera – drugi etap kampanii edukacyjnej DIAGNOSTYKI poświęconej profilaktyce zdrowotnej

Jestem kobietą i dbam o partnera, tak nazywa się drugi etap ogólnopolskiej kampanii poświęconej profilaktyce zdrowia. Jej głównymi adresatami są kobiety – strażniczki ogniska domowego, które dbają o zdrowie całej rodziny.

Serdecznie zapraszamy do NOWEGO Punktu Pobrań w Łodzi

Punkt zlokalizowany jest przy ul. Franciszkańskiej 104/112 (w Centrum Medycznym Swiss- Medicus).

Nowa siedziba i Laboratorium Centralne DIAGNOSTYKI w Krakowie

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 15 kwietnia 2014 roku centrala firmy DIAGNOSTYKA zmieniła swoją lokalizację w Krakowie:

z ul. Olszańskiej 5, na ul. Prof. M. Życzkowskiego 16.

IV MAŁOPOLSKI DZIEŃ NEREK - NERKI STARZEJĄ SIĘ DOKŁADNIE TAK JAK TY

Pod tym hasłem Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych organizuje w Krakowie dniu 11 marca 2014r. (wtorek) o godz. 10.30, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (ul. Racławicka 56, sala 702) konferencję prasową z okazji obchodów IV Małopolskiego Dnia Nerek.

Wrocław, ul. Opolska - godziny otwarcia PP

Nowe godziny otwarcia Punktu Pobrań we Wrocławiu, przy ul. Opolskiej 131A

Diagnostyka zaburzeń płodności u mężczyzn

Niepłodność (syn. bezpłodność ) to brak zdolności do poczęcia dziecka. Obecnie obowiązuje następująca definicja : Określenia (niepłodność) tego używa się do pary, u której w ciągu 1 roku regularnego współżycia (co najmniej 1-2 razy tygodniu i na pewno w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego) bez stosowania antykoncepcji, nie doszło do zapłodnienia.

Tylko punkty pobrań
Tylko laboratoria

pełny katalog badań

© 2013 Diagnostyka. Wszelkie prawa zastrzeżone.